Mew Mew Power
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fani Mew mew power

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*)

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Princess-Tutu
Mew mew advanced member
Mew mew advanced member
Princess-Tutu


Numarul mesajelor : 376
Warn :
ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Right_bar_bleue

Mustrare :
ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/12/2008

ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Empty
MesajSubiect: ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*)   ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) EmptyMar Feb 10, 2009 2:25 pm

http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz-1233452202

ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Rezultatul meu a fost: "ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Anime-Ninjate numesti : Akemi Arihyoshi ......te place : sasuke, itachi,lee,gai,jiraia......Ce cred personajele despre tine : Naruto:ii place de Sasuke deci e naspa Hinata:semanam....Sasuke : ma voi lupta cu itachi pentru ea .... Itachi: si eu voi invinge:))) Sakura:ii place de sasuke x-( Akatsuki: orochimaru: prea blanda Deidara: ma trage de limba din palma dreapta Kisame:crede ca sunt peste" Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
http://anime-fusion.forumz.ro/forum.htm
suzi-chan
Mew mew fan
Mew mew fan
suzi-chan


Numarul mesajelor : 173
Warn :
ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Right_bar_bleue

Mustrare :
ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/03/2009

ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Empty
MesajSubiect: Re: ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*)   ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) EmptySam Mar 28, 2009 11:04 am

ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Rezultatul meu a fost: "ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) 2058065555_f8437346c6 te numesti:Ami.... te plac:naruto , lee, kiba.....Ce cred personajele despre tine: Naruto:mai draguta decat Sakura si Hinata la un loc.....Hinata:ea si Naruto se potrivesc*sad* Sasuke:enervanta....ca Sakura......Sakura: x-(.. Gaara:bleacs roz...Akatsuki:NASPA" Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
Utau
Mew mew special member
Mew mew special member
Utau


Numarul mesajelor : 223
Localizare : Pe scaun.... ^.^
Warn :
ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Right_bar_bleue

Mustrare :
ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/04/2009

ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Empty
MesajSubiect: Re: ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*)   ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) EmptyVin Apr 03, 2009 6:00 pm

ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Rezultatul meu a fost: "ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) 1197763277_AnimeGoth te numesti : Hana .....te plac doar cei din akatsuki si gaara....ce cred personajele: Naruto: WoW CE CIUDATA Sasuke:ma enerveaza (e alaturi de itachi ) Sakura:mia furat culoarea la par Hinata:mie frica de ea Kiba: x-( la lovit pe akamaru...Shino:gandacii o urasc....Shikamaru: plictisitor Neji:e emo...Ten Ten:da da ...e emo Gaara:o voi apara pana la moarte si mai departe Kankuro:nu stiu cum poate sa iti placa.... Temari:suntem cele mai bune prietene Pein: Mad Kisame:crede ca sunt un peste dragut Mad Itachi:e mai draguta decat prietena lu sasuke(sakura) Deidara: mia aratat limba Sad( Sasori: ;Wink Tobi:mia facut o masca noua Orochimaru: e doar a mea si n-o dau la nimenea " Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Empty
MesajSubiect: Re: ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*)   ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*) Empty

Sus In jos
 
ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE
» Ce cred personajele din naruto despre tine? (versiunea 2)
» Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine?
» ce crede kurama despre tine ;))
» Ce crede Zuppi despre tine?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mew Mew Power :: Teste si Quizuri :: Quiz-uri-
Mergi direct la: