Pentru toti fani Mew mew power

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Ce cred personajele din naruto despre tine? (versiunea 2)

In jos 
AutorMesaj
Purrple_Angel
Mew mew member
Mew mew member

Numarul mesajelor : 54
Varsta : 22
Warn :
0 / 1000 / 100

Mustrare :
0 / 1000 / 100

Data de inscriere : 28/12/2008

MesajSubiect: Ce cred personajele din naruto despre tine? (versiunea 2)   Lun Feb 09, 2009 10:21 am

aici

Nume: Yukari Yidashi Te place:Shikamaru, Sasuke, Tobi, Haku, Kankuro, Gaara, Hidan Ce cred personajele: Naruto:Ma enerveaza!... Sasuke:Imi distrage atentia..intr-un sens pozitiv*indragostit de tine* Sakura:Nuuuuuuu!!!Sasuke...Mi l-a furat pe Sasuke! Hinata:M-a ajutat cu Naruto.... Kiba:E OK... Shino:Ii plac gandacii... Neji:Am enervat-o odata...de atunci ma uraste.. TenTen:Neji nu o place, dar eu nu am nimic cu ea... Gaara:Cred ca ma intelege... Kankuro:... Temari:E de treaba...ma disterz cu ea... Pein:Trebuie sa fie o membra Akatsuki..poate trebuie s-o fortam cum am facut cu fratela ei... Kisame:...no comment... Itachi:Trebuie s-o ucid...o sa imi stea in cale... Deidara:E sora mea... Sasori:Sora lui Deidara...interesant...

=))
sasuke indragostit de mine...gara nici nu stie cat de mult il inteleg..sora lu' deidara ...si arat si sooper
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Ce cred personajele din naruto despre tine? (versiunea 2)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce spune floarea preferata despre tine?
» Profetia numelui-Ce spun literele despre tine
» Despre catei.
» Pe cine-ai lua cu tine?
» Curiozitati despre animale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mew Mew Power :: Teste si Quizuri :: Quiz-uri-
Mergi direct la: