Pentru toti fani Mew mew power

AcasaAcasa  PortalPortal  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți

Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine?

In jos 
AutorMesaj
Zoey
Admin
Admin
Zoey

Numarul mesajelor : 643
Varsta : 24
Localizare : Tokyo
Warn :
Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? Right_bar_bleue

Mustrare :
Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? Empty
MesajSubiect: Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine?   Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? EmptyDum Feb 08, 2009 6:50 pm

Click Aici
Numele tau este:Katakuнаka.Prieteni:Ahiru,Ririe,Pique. Dusmani:Rue,Fakir. Ce cred ele... Ahiru:esti dragutza. Ririe: cred ca vom fi prietene bune. Pique: E populara si cea mai buna prietena a mea. Rue: o urasc. Fakir: Ii atrage atentia lui Mytho hmm.Mytho: No comment.Neko-sensey:YOU\\'LL HAVE TO MARRY ME. WOW fato ai prietene adevarate.

Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? X1gawz
Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? R9mzc7
Sus In jos
http://mew-mew-power.forumgratuit.ro
Princess-Tutu
Mew mew advanced member
Mew mew advanced member
Princess-Tutu

Numarul mesajelor : 376
Warn :

Mustrare :

Data de inscriere : 28/12/2008

MesajSubiect: Re: Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine?   Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? EmptyLun Feb 09, 2009 5:28 pm

oke...nu stiu cum ati gasit quizul facut de mine...

Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? Rezultatul meu a fost: "Numele tau este:Katakuнаka.Prieteni:Ahiru,Ririe,Pique. Dusmani:Rue,Fakir. Ce cred ele... Ahiru:esti dragutza. Ririe: cred ca vom fi prietene bune. Pique: E populara si cea mai buna prietena a mea. Rue: o urasc. Fakir: Ii atrage atentia lui Mytho hmm.Mytho: No comment.Neko-sensey:YOU\\'LL HAVE TO MARRY ME. WOW fato ai prietene adevarate." Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
http://anime-fusion.forumz.ro/forum.htm
Utau
Mew mew special member
Mew mew special member
Utau

Numarul mesajelor : 223
Localizare : Pe scaun.... ^.^
Warn :

Mustrare :

Data de inscriere : 03/04/2009

MesajSubiect: Re: Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine?   Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? EmptyVin Apr 03, 2009 6:17 pm

Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? Rezultatul meu a fost: "Numele tau:Zuppy. Prieteni:Ahiru,Fakir,Mytho. Dusmani:Neko-sensey. Ce cred ele: Ahiru:let us dance together. Ririe:cool. Pique:... Rue:ii plac ciorile. Fakir:e cea mai tare*te place*. Mytho:eu...eu...*blush*. Neko-sensey:YOU\\'LL HAVE TO MARRY ME." Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine?   Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine? Empty

Sus In jos

Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mew Mew Power :: Teste si Quizuri :: Quiz-uri-
Mergi direct la: