Mew Mew Power
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fani Mew mew power

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 True love...or maybe not.

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Serena C.C.
Mew mew fan
Mew mew fan
Serena C.C.


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 31
Localizare : Anime City
Warn :
True love...or maybe not. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100True love...or maybe not. Right_bar_bleue

Mustrare :
True love...or maybe not. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100True love...or maybe not. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/11/2008

True love...or maybe not. Empty
MesajSubiect: True love...or maybe not.   True love...or maybe not. EmptyJoi Apr 02, 2009 9:24 am

So...m-a apucat inspiratia pe la 00:30...am decat un fragment, care va fi in fic, am sa-l pun aiic si vreu parerea vostra cat mai sincera daca credeti ca va iesi ceva bun sau nu(eh deja m-am apucat de scris, dar inca nu am terminat primul capitol)

Enjoy!


"Trecuse cu mult de miezul noptii.Inca ploua, ploua torential de doua ore si parea ca nu avea sa se opreasca prea curand.Pe jos, in mijlocul strazii zacea o fata., statea nemistcata, gandindu-se.Picaturile reci de ploaie cadeau brutal pe fata ei palida, insa pe ea nu pareau sa o deranjeze.Era prea cufundata in ganduri ca sa mai observe sau sa simt ce se intampla in jurul ei.Totul era pustiu, niciun om, nicio masina, nimeni.Se mai auzea din cand in cand vuietul vantului si ploaia ce se lovea de frunzele copacilor.
Acea noapte fusese groznica pentru ea si parea interminabila.Nu-si putea scoate din minte acele scene oribile de care avusese parte.Nimic nu avea sa mai fie cum a fost. Era lipsita de orice putere si in singurul lucru care si-l mai dorea era sa moara."


Ultima editare efectuata de catre Serenity in Sam Iul 11, 2009 1:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://fantasy-anime.forumer.ro
Nyu
Glitter Winner
Nyu


Numarul mesajelor : 468
Varsta : 30
Localizare : NuSh
Warn :
True love...or maybe not. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100True love...or maybe not. Right_bar_bleue

Mustrare :
True love...or maybe not. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100True love...or maybe not. Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/12/2008

True love...or maybe not. Empty
MesajSubiect: Re: True love...or maybe not.   True love...or maybe not. EmptyMier Apr 08, 2009 4:43 pm

Ciudat dar despre ce e mai precis oricum ai inceput bine iinteresant ce se intimpla cu fata de doreste sa moara deci cind pui continuarea?
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
 
True love...or maybe not.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Love me...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mew Mew Power :: Fan Zone :: Fan Fiction-
Mergi direct la: