Mew Mew Power
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fani Mew mew power

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parere despre Corina

In jos 
+11
Rosario
Miyuki Momoiro
eclair faye
Kitty
Bridget
Yuuki Cross
Lina Inverse
Renee
Eclair
Yoruichi
Zoey
15 participan?i
AutorMesaj
Zoey
Admin
Admin
Zoey


Numarul mesajelor : 643
Varsta : 29
Localizare : Tokyo
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptyJoi Sept 04, 2008 6:48 pm

Este o fata bogata,frumoasa si foarte talentata.Este ea uneori rautacioasa dar e buna la suflet Smile
Sus In jos
https://mew-mew-power.forumgratuit.ro
Yoruichi
Admin
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 275
Varsta : 29
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptyJoi Sept 04, 2008 7:09 pm

Imi place foarte mult Corina, si de asemenea si personalitatea sa.Este buna de suflet, uneori este mai inchisa dar isi ajuta prietenii si lupta totodata alaturi de ei!
Sus In jos
http://spring-anime.wikiforum.ro/
Eclair
Mew mew member
Mew mew member
Eclair


Numarul mesajelor : 65
Varsta : 28
Localizare : Aineias
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptyJoi Sept 04, 2008 8:04 pm

Corina este o fata draguta,bogata si cu o mare putere
Sus In jos
http://fan-naruto-fan.forumgratuit.ro
Renee
Mew mew member
Mew mew member
Renee


Numarul mesajelor : 54
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptyJoi Sept 04, 2008 8:13 pm

Corina e pe locul 2,imi place la nebunie.E draguta, sufletista si imi place cum isi prinde parul I love you
Sus In jos
Lina Inverse
Mew mew member
Mew mew member
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 31
Localizare : Zephilia
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptyJoi Sept 04, 2008 8:17 pm

mie la inceput mi se parea putin antipatica, dar apoi a inceput sa-mi placa. are un catelus asa sweet Parere despre Corina 574838
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Yuuki Cross
New mew mew
New mew mew
Yuuki Cross


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 28
Localizare : prima la dreapta ^____^
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptyJoi Sept 04, 2008 10:11 pm

Da pai la inceputul animeului ea este rautacioasa cu Zoey, pentru ca se credea superioara, dar cu timpul au inceput sa se obisnuiasca unele cu altele si toate se schimba(in bine desigur), este o fata draguta si sufletista (dupa parerea mea) Very Happy Smile Wink Razz
Admin edit:Te rog nu folosi limbajul de chat!
Sus In jos
http://anime-fans.gratuitosforos.com/
Bridget
New mew mew
New mew mew
Bridget


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 33
Localizare : Anime World
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/09/2008

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptyMar Sept 09, 2008 1:18 am

E draguta, are un suflet bun, se pricepe la balet si isi ajuta mereu prietenii la nevoie, chiar daca se mai cearta cu Zoey Smile
Sus In jos
Kitty
Mew mew member
Mew mew member
Kitty


Numarul mesajelor : 71
Varsta : 28
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptyVin Sept 12, 2008 5:59 pm

Mi se pare draguta.....Desi la inceput e putin cam inganfata ......pana la urma invata ce inseamna sa ai prieteni
Sus In jos
http://magic-land.6forum.info
eclair faye
New mew mew
New mew mew
eclair faye


Numarul mesajelor : 22
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/10/2008

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptyVin Oct 31, 2008 6:06 pm

e draguta corina
Sus In jos
Miyuki Momoiro
New mew mew
New mew mew
Miyuki Momoiro


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 28
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/10/2008

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptyMar Noi 11, 2008 8:56 am

In topul meu Corina e pe locul 3.Nu mi-a placut prea mult la inceput pentru ca era cam artgoasa cu Zoey,dar mai apoi au devenit prietene.Imi place cit de eleganta e,si cum lupta.In special pentru ca e o balerina,Corina are ceva special fata de ceilalti membri.
Sus In jos
http://mikaruworld.topgoo.net
Rosario
Mew mew fan number 1
Mew mew fan number 1
Rosario


Numarul mesajelor : 1609
Varsta : 26
Localizare : Sinaia
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/01/2009

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptyMier Feb 18, 2009 7:19 pm

Corina pare draguta...imi place de ea.
Sus In jos
http://star-fulger.forumgratuit.ro
Ann
Mew mew special member
Mew mew special member
Ann


Numarul mesajelor : 230
Varsta : 27
Localizare : Bistrita
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/03/2009

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptyMier Mar 11, 2009 9:26 pm

Corina este o fata buna si imi place de ea!Chiar daca la inceput a fost artagoasa cu Zoey,dar s-a sfarsit bine pentru ca au devenit prietene si au format echipa mew mew power impreuna cu Bridget,Kiki si Renee.
Sus In jos
Caroline
Mew mew fan number 1
Mew mew fan number 1
Caroline


Numarul mesajelor : 602
Varsta : 29
Localizare : Pe Jupiter
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/04/2009

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptySam Apr 04, 2009 7:20 pm

Poi chiar daca Corina pare putin cam dura uneori e draguta
Sus In jos
princess
New mew mew
New mew mew



Numarul mesajelor : 11
Varsta : 29
Localizare : pe o pata de culoare
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/03/2010

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptySam Mar 06, 2010 2:14 pm

Corina este draguta dar cam rasfatata si uneori chiar rautacioasa,mai ales cu Zoey
Sus In jos
http://dulce-dulce.forumgratuit.ro/forum.htm
Zoey Hanson
New mew mew
New mew mew
Zoey Hanson


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 26
Warn :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Mustrare :
Parere despre Corina Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre Corina Right_bar_bleue

Data de inscriere : 24/09/2010

Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina EmptySam Sept 25, 2010 8:56 am

la inceput mi se parea ca este cam rautacioasa...dar incet,incet a inceput sa-mi placa.si mai ales ca ultima data cand ma uitam la poze cu mew mews arata asa de bine in poze.mai e si bogata si are catelusul asa sweet.imi place Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parere despre Corina Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre Corina   Parere despre Corina Empty

Sus In jos
 
Parere despre Corina
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre Corina
» Parere despre Bridget
» Parere despre Mark
» Parere despre Kikki
» Parere despre Wesley

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mew Mew Power :: Mew Mew's :: Corina-
Mergi direct la: