Mew Mew Power
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fani Mew mew power

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Empty
MesajSubiect: RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI   RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI EmptySam Mar 21, 2009 2:15 pm

deci cine vrea,pune o poza cu anime sau altceva(daca adminele permit)
si la sfarsitul saptamanii eu voi decide care poza castiga RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI 574838
Sau daca adminele vor,pot decide ele cine sau ce castiga !
Succes la concurs Neutral RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI 382642
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 275
Varsta : 29
Warn :
RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Left_bar_bleue0 / 1000 / 100RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Right_bar_bleue

Mustrare :
RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Left_bar_bleue0 / 1000 / 100RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Empty
MesajSubiect: Re: RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI   RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI EmptySam Mar 21, 2009 4:10 pm

Dap sunt de acord, cred ca ar fi cel mai bine sa decida sondajul nu? dar asteptam si parerea celeilalte admine , e super ideea Wink
Sus In jos
http://spring-anime.wikiforum.ro/
Luchia
Mew mew fan
Mew mew fan
Luchia


Numarul mesajelor : 129
Varsta : 28
Localizare : Chisinau
Warn :
RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Left_bar_bleue0 / 1000 / 100RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Right_bar_bleue

Mustrare :
RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Left_bar_bleue1 / 1001 / 100RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/01/2009

RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Empty
MesajSubiect: Re: RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI   RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI EmptyMier Mai 20, 2009 12:28 pm

putem incepe?
Sus In jos
http://forum-despre-caini.forumgratuit.ro
Yoruichi
Admin
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 275
Varsta : 29
Warn :
RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Left_bar_bleue0 / 1000 / 100RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Right_bar_bleue

Mustrare :
RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Left_bar_bleue0 / 1000 / 100RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Empty
MesajSubiect: Re: RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI   RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI EmptyMier Mai 20, 2009 1:55 pm

Pai inca nu a zis nimic, mai ii reduc eu aminte >.>,dar te rog nu mai fae off-topic trimite prin MP XD,nu degeam am zis:

Yoruichi a scris:
asteptam si parerea celeilalte admine , e super ideea
Sus In jos
http://spring-anime.wikiforum.ro/
Continut sponsorizat





RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Empty
MesajSubiect: Re: RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI   RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI Empty

Sus In jos
 
RE:cONCURS - PoZa sApTaMaNiI
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Concurs:Personajul anime al saptamanii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mew Mew Power :: Concursuri :: ...::Concursuri::...-
Mergi direct la: