Mew Mew Power
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fani Mew mew power

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Princess-Tutu
Mew mew advanced member
Mew mew advanced member
Princess-Tutu


Numarul mesajelor : 376
Warn :
Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE Right_bar_bleue

Mustrare :
Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/12/2008

Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE Empty
MesajSubiect: Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE   Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE EmptyMar Feb 10, 2009 2:33 pm

http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz-1233157250


Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE Rezultatul meu a fost: "Sasuke te iubeste
Prima data tu ai venit in Konoha,apoi il iubeai atat de mult in cat cand se antrena tu erai in spatele unui copac si il priveai,dar intr-o zi tu ai cazut si intr-oviteza uimitoare el te-a prins si te- a sarutat si ti-a spun ca te iubeste." Al tau care este? Click aici si afla!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA creca lesin!!!!!!!!!!!
Sus In jos
http://anime-fusion.forumz.ro/forum.htm
suzi-chan
Mew mew fan
Mew mew fan
suzi-chan


Numarul mesajelor : 173
Warn :
Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE Right_bar_bleue

Mustrare :
Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/03/2009

Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE Empty
MesajSubiect: Re: Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE   Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE EmptySam Mar 28, 2009 10:26 am

Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE Rezultatul meu a fost: "Sasuke te iubeste
Prima data tu ai venit in Konoha,apoi il iubeai atat de mult in cat cand se antrena tu erai in spatele unui copac si il priveai,dar intr-o zi tu ai cazut si intr-oviteza uimitoare el te-a prins si te- a sarutat si ti-a spun ca te iubeste." Al tau care este? Click aici si afla!
Sus In jos
 
Ce CrEd PeRsOnAjEle DiN nArUtO dEsPrE tInE
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce cred personajele din naruto despre tine? (versiunea 2)
» ce cred personajele de la naruto despre tine si cine esti?(*varianta mea*)
» Ce cred personajele din Princess Tutu despre tine?
» ce crede kurama despre tine ;))
» Ce crede Zuppi despre tine?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mew Mew Power :: Teste si Quizuri :: Quiz-uri-
Mergi direct la: