Mew Mew Power
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fani Mew mew power

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Heya,eu sunt Adriana

In jos 
+2
Princess-Tutu
Inoue
6 participan?i
AutorMesaj
Inoue
New mew mew
New mew mew
Inoue


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 26
Localizare : Braila
Warn :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/01/2009

Heya,eu sunt Adriana Empty
MesajSubiect: Heya,eu sunt Adriana   Heya,eu sunt Adriana EmptyDum Feb 01, 2009 11:00 am

numele meu e Adriana si am 11 ani...nickname-ul meu este Inoue pentru ca imi place anime-ul "Bleach".. Heya,eu sunt Adriana 705571
Va spun cate ceva despre mine..
1.Am vazut ca intrebarea "cum ai vrea sa mori?" este populara asa ca va spun ca vreau sa mor de batranete sau de o boala.
2.Imi plac muuuult pisicile!!! cat
3.Mew mew power este un anime frumos pentru mine.Imi plac si alte anime-uri ca de exemplu: Inuyasha,Kaleido Stage ect.
4.Sunt zodia rac.

Sper ca o sa va placa de mine.P.S. Nu vreau sa mi se spuna Adriana pentru ca e un nume mai plictisitor(cel putin pentru mine).
Sus In jos
Princess-Tutu
Mew mew advanced member
Mew mew advanced member
Princess-Tutu


Numarul mesajelor : 376
Warn :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/12/2008

Heya,eu sunt Adriana Empty
MesajSubiect: Re: Heya,eu sunt Adriana   Heya,eu sunt Adriana EmptyDum Feb 01, 2009 4:55 pm

Ohayo Ino (daca pot sa iti spun asa)

Welcome pe forum Razz


HAVE FUN AND HAPY POSTING !!!
Sus In jos
http://anime-fusion.forumz.ro/forum.htm
Yoruichi
Admin
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 275
Varsta : 29
Warn :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

Heya,eu sunt Adriana Empty
MesajSubiect: Re: Heya,eu sunt Adriana   Heya,eu sunt Adriana EmptyDum Feb 01, 2009 5:21 pm

You're welcome!!Happy post & have fun o intrebare sau mai multe:


1) Vd ca iti place InuYasha *yey*Da' Sesshoumaru?
2)Culoarea ta favorita?
3)Iti place seria Harry Potter
4)Iti place ciocolata?
5)Dulciruri favorite?

cam atat ....
Sus In jos
http://spring-anime.wikiforum.ro/
Wesley
Admin
Admin
Wesley


Numarul mesajelor : 1852
Varsta : 30
Warn :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/09/2008

Heya,eu sunt Adriana Empty
MesajSubiect: Re: Heya,eu sunt Adriana   Heya,eu sunt Adriana EmptyDum Feb 01, 2009 5:28 pm

Welcome pe forum!!Happy posting and have fun!!! Heya,eu sunt Adriana 264562
Sus In jos
Zoey
Admin
Admin
Zoey


Numarul mesajelor : 643
Varsta : 29
Localizare : Tokyo
Warn :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

Heya,eu sunt Adriana Empty
MesajSubiect: Re: Heya,eu sunt Adriana   Heya,eu sunt Adriana EmptyLun Feb 02, 2009 2:31 pm

Bine ai venit pe Forum Adriana.Postari placute si multa distractie iti doresc!! Heya,eu sunt Adriana 264562
Sus In jos
https://mew-mew-power.forumgratuit.ro
Serena C.C.
Mew mew fan
Mew mew fan
Serena C.C.


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 31
Localizare : Anime City
Warn :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/11/2008

Heya,eu sunt Adriana Empty
MesajSubiect: Re: Heya,eu sunt Adriana   Heya,eu sunt Adriana EmptyLun Feb 02, 2009 6:21 pm

Welcome!Sper sa te distrezi aici!
Have fun here!Si postari placute!
Sus In jos
http://fantasy-anime.forumer.ro
Inoue
New mew mew
New mew mew
Inoue


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 26
Localizare : Braila
Warn :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/01/2009

Heya,eu sunt Adriana Empty
MesajSubiect: Re: Heya,eu sunt Adriana   Heya,eu sunt Adriana EmptyMier Feb 04, 2009 8:50 am

Merci pentru urari Heya,eu sunt Adriana 804669 Iti raspund la intrebari Corina:
1)Pai da...si recunosc
2)sunt mai multe: mov,roz,galben...
3)Dap.
4)Ador ciocolata!!!
5)Bomboanele,ciocolata,prajiturile
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 275
Varsta : 29
Warn :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

Heya,eu sunt Adriana Empty
MesajSubiect: Re: Heya,eu sunt Adriana   Heya,eu sunt Adriana EmptyMier Feb 04, 2009 2:28 pm

Danke pt. ca mi-ai raspun la intrebari!!! Razz aaa....mai am una daca nu te superi Embarassed

1)Care e personajul tau masculin favorit din anime-uri , care iti place mai multi dintre toti? Heya,eu sunt Adriana 397380
Sus In jos
http://spring-anime.wikiforum.ro/
Inoue
New mew mew
New mew mew
Inoue


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 26
Localizare : Braila
Warn :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya,eu sunt Adriana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya,eu sunt Adriana Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/01/2009

Heya,eu sunt Adriana Empty
MesajSubiect: Re: Heya,eu sunt Adriana   Heya,eu sunt Adriana EmptyLun Feb 09, 2009 1:04 pm

Pai..grea intrebare..pai din Naruto imi place Sasuke si din Bleach imi place de Ichigo Kurosaki...dar cel mai mult de Ichigo Heya,eu sunt Adriana 801864
Sus In jos
Continut sponsorizat





Heya,eu sunt Adriana Empty
MesajSubiect: Re: Heya,eu sunt Adriana   Heya,eu sunt Adriana Empty

Sus In jos
 
Heya,eu sunt Adriana
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Heya!Eu sunt Ioana!
» Heya...am venit si yo...
» Heya!Nimeni la orizont :X
» Buna!Eu sunt Ada!
» Buna,sunt Ana!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mew Mew Power :: Administrare :: Welcome!-
Mergi direct la: