Mew Mew Power
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fani Mew mew power

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Documentar despre paranormal

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
suzi-chan
Mew mew fan
Mew mew fan
suzi-chan


Numarul mesajelor : 173
Warn :
Documentar despre paranormal Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Documentar despre paranormal Right_bar_bleue

Mustrare :
Documentar despre paranormal Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Documentar despre paranormal Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/03/2009

Documentar despre paranormal Empty
MesajSubiect: Documentar despre paranormal   Documentar despre paranormal EmptyVin Mar 27, 2009 7:56 pm

Lui Ayru ii daduse la scoala sa faca un documentar despre paranormal.Ea s-a gandit la casa de langa mlastina.Pana ce ajunse in fata usii fu' foarte increzatoare, dar apoi incepu putin sa se indoiasca.Intra in casa veche.
-Ce intuneric e.Si infricosator....
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 275
Varsta : 29
Warn :
Documentar despre paranormal Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Documentar despre paranormal Right_bar_bleue

Mustrare :
Documentar despre paranormal Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Documentar despre paranormal Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

Documentar despre paranormal Empty
MesajSubiect: Re: Documentar despre paranormal   Documentar despre paranormal EmptyVin Aug 21, 2009 7:45 pm

Am aparut brusc din spatele ei punandu'i cu repeziciune mana pe urma:
-Bwwww!Heya, ce faci pe aici?si tie ti;or dat astia sa faci documentar despre paranormal?daca doresti te ajut eu xD paranormalu' e specialitatea mea...
Sus In jos
http://spring-anime.wikiforum.ro/
 
Documentar despre paranormal
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre Nyu
» Despre Craciun
» Despre Corina
» Despre Eclair
» Despre Kikki

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mew Mew Power :: Locuri sinistre :: Casa bantuita-
Mergi direct la: