Mew Mew Power
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fani Mew mew power

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pareri ale vizitatorilor

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Zoey
Admin
Admin
Zoey


Numarul mesajelor : 643
Varsta : 29
Localizare : Tokyo
Warn :
Pareri ale vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri ale vizitatorilor Right_bar_bleue

Mustrare :
Pareri ale vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri ale vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

Pareri ale vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Pareri ale vizitatorilor   Pareri ale vizitatorilor EmptyMar Feb 10, 2009 11:30 pm

Daca avem vizitatori pe forum i-as ruga sa isi spuna parerea despre forum! Pareri ale vizitatorilor 264562 Pareri ale vizitatorilor 382642
Sus In jos
https://mew-mew-power.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Pareri ale vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale vizitatorilor   Pareri ale vizitatorilor EmptySam Mar 21, 2009 1:58 pm

pai eu cand am intrat pe acest forum,n-am prea vrut sa ma inregistrez Embarassed
si cand am vazut ca unii au ban/warn n-am mai vrut deloc !
dar uite ca m-am inregistrat si imi place Pareri ale vizitatorilor 705869
dar regulile mi s-au parut cam dure.De aceea chiar (sincer)nu am vrut Embarassed
imi palce mult forumul Pareri ale vizitatorilor 774884
felicitari adminei Pareri ale vizitatorilor 264562
Sus In jos
Zoey
Admin
Admin
Zoey


Numarul mesajelor : 643
Varsta : 29
Localizare : Tokyo
Warn :
Pareri ale vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri ale vizitatorilor Right_bar_bleue

Mustrare :
Pareri ale vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri ale vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

Pareri ale vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale vizitatorilor   Pareri ale vizitatorilor EmptySam Mar 21, 2009 1:59 pm

OKi multumim de parere Sarah.Ne bucuram ca teai inregistrat aici
Sus In jos
https://mew-mew-power.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Pareri ale vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale vizitatorilor   Pareri ale vizitatorilor EmptyVin Mar 27, 2009 7:39 pm

Este dragut acest forum,dar din pacate nu ma pot inscrie pentru ca nu ma lasa parintii.Oricum,tot este un forum dragut!
Sus In jos
Wesley
Admin
Admin
Wesley


Numarul mesajelor : 1852
Varsta : 30
Warn :
Pareri ale vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri ale vizitatorilor Right_bar_bleue

Mustrare :
Pareri ale vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pareri ale vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/09/2008

Pareri ale vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale vizitatorilor   Pareri ale vizitatorilor EmptySam Mar 28, 2009 9:11 am

Iti multumim de parere,daca se razgandesc parintii te asteptam cu drag! Pareri ale vizitatorilor 264562
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Pareri ale vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale vizitatorilor   Pareri ale vizitatorilor EmptySam Mar 28, 2009 3:33 pm

Cu placere,dar nu o sa ma lase pentru ca sunt inscrisa pe foarte multe forumuri.Plus ca de toate astea,nu imi merge bine internetul si intru doar de 2-3 ori pe luna...si sunt foarte ocupata mereu.Mi-a parut bine sa imi spun parerea!
Sus In jos
Alina
Vizitator
Anonymous



Pareri ale vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale vizitatorilor   Pareri ale vizitatorilor EmptyVin Feb 05, 2010 1:12 pm

Foarte dragut forumul ,dar sunt inscrisa pe prea multe si nu ma pot inregistra si pe acesta.Scuze.
Sus In jos
Crytali
Vizitator
Anonymous



Pareri ale vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale vizitatorilor   Pareri ale vizitatorilor EmptyDum Mai 09, 2010 12:32 am

EU cred ca e super forumul +ca mia fauct cont si trebuie sal validez si alina te cunoscesti si pe forumul meu
am facut partereniat cu forumul tau Pareri ale vizitatorilor 14754
Si oricum alina nu va mai intra pe forum pana in mai iunie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri ale vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Pareri ale vizitatorilor   Pareri ale vizitatorilor Empty

Sus In jos
 
Pareri ale vizitatorilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mew Mew Power :: Pareri :: Parerile vizitatorilor-
Mergi direct la: