Mew Mew Power
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Pentru toti fani Mew mew power

 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Heya!Nimeni la orizont :X

In jos 
+4
Yoruichi
Renne Roberts
Zoey
Misa Amane
8 participan?i
AutorMesaj
Misa Amane
New mew mew
New mew mew
Misa Amane


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 27
Warn :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/01/2009

Heya!Nimeni la orizont :X Empty
MesajSubiect: Heya!Nimeni la orizont :X   Heya!Nimeni la orizont :X EmptyVin Ian 09, 2009 6:09 pm

Bine v`am gasit pe acest forum foarte foarte dragut ^^ Eu sunt Hone Onna, *dar puteti sa`mi spuneti si Nimeni :X:X* Am 12 ani si sunt din Iasi... *Ati ghicit,orasul care deseori nu e vizitat de nimeni *
Ador anime-urile, preferatele mele fiind Yu Yu Hakusho, InuYasha, Naruto, Elfen Lied, Spiral, Jigoku Shoujo, Shaman King :X si cam atat ca nu ma uit des la anime`uri >.>
Citesc manga cam in fiecare zi >.< *in prezent am citit peste 500 O_O* , iar preferata mea este Card captor Sakura ^^
Ascult J-rock shi urasc manelele shi polulare ^^
Pot sa spun ca citesc si carti, dar numai carti fantastice cu magie & co. plus cele obligatorii pentru scoala... *o.o citesc mai des manga so... :>*
Hobby`urile mele sunt anime`urile, manga`urile, forumurile anime *mai putin -.-"* si bantuitul pe mess *yeah, yeah :>*
Sunt o fire deschisa etc etc ^_^
Uneori, am tendinte de a ramane in umbra, nevrand sa fiu bagata in seama *nu dau la nimeni sa copieze la teze >Smile*
Sunt ciudata, pentru ca stau mereu in fata computerului, vazand cum trece timpul si cautand noi forumuri sau postand prin cele in care sunt deja inregistrata *si citind manga, cel mai des citind manga :-j* *ah, colegii zic ca`s ciudata, nu eu =))*

So, cam atat despre mine ^^ Daca aveti vreo intrebare, de orice fel, mi-o puteti pune ^^ *dar incercati sa nu sariti calul, va rog ^-^*
Sus In jos
Zoey
Admin
Admin
Zoey


Numarul mesajelor : 643
Varsta : 28
Localizare : Tokyo
Warn :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/09/2008

Heya!Nimeni la orizont :X Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Nimeni la orizont :X   Heya!Nimeni la orizont :X EmptyVin Ian 09, 2009 8:14 pm

Welcome here pe forum Hone!Distractie placuta si postari placute iti doresc!! Heya!Nimeni la orizont :X 264562 Heya!Nimeni la orizont :X 264562
Sus In jos
https://mew-mew-power.forumgratuit.ro
Renne Roberts
Mew mew member
Mew mew member
Renne Roberts


Numarul mesajelor : 51
Varsta : 28
Localizare : Kyoto
Warn :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/12/2008

Heya!Nimeni la orizont :X Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Nimeni la orizont :X   Heya!Nimeni la orizont :X EmptyVin Ian 09, 2009 9:55 pm

Welcome here!
Happy posting!
Have fun and make many friends!
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 275
Varsta : 29
Warn :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/09/2008

Heya!Nimeni la orizont :X Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Nimeni la orizont :X   Heya!Nimeni la orizont :X EmptyVin Ian 09, 2009 9:59 pm

Valeu intarziata rau, happy post & have fun!!Intrebari n-am
Sus In jos
http://spring-anime.wikiforum.ro/
Misa Amane
New mew mew
New mew mew
Misa Amane


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 27
Warn :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/01/2009

Heya!Nimeni la orizont :X Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Nimeni la orizont :X   Heya!Nimeni la orizont :X EmptyVin Ian 09, 2009 10:55 pm

Ms tuturor de intampinari ^^. Heya!Nimeni la orizont :X 264562 Heya!Nimeni la orizont :X 264562
Sus In jos
Wesley
Admin
Admin
Wesley


Numarul mesajelor : 1852
Varsta : 30
Warn :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/09/2008

Heya!Nimeni la orizont :X Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Nimeni la orizont :X   Heya!Nimeni la orizont :X EmptySam Ian 10, 2009 12:38 am

Bine ai venit pe forum!!Happy posting and have fun!! Razz
Sus In jos
Princess-Tutu
Mew mew advanced member
Mew mew advanced member
Princess-Tutu


Numarul mesajelor : 376
Warn :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Data de inscriere : 28/12/2008

Heya!Nimeni la orizont :X Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Nimeni la orizont :X   Heya!Nimeni la orizont :X EmptySam Ian 10, 2009 11:34 am

Ohayo Hone-san
HAVE FUN & HAPPY POSTING Very Happy
Sus In jos
http://anime-fusion.forumz.ro/forum.htm
Nyu
Glitter Winner
Nyu


Numarul mesajelor : 468
Varsta : 30
Localizare : NuSh
Warn :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/12/2008

Heya!Nimeni la orizont :X Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Nimeni la orizont :X   Heya!Nimeni la orizont :X EmptySam Ian 10, 2009 9:43 pm

NU sunte-ti voi ultimii ci eu^^Deci am intrebare
1.Asculti doar j-rock? sau si altceva/Ce?Trupe preferate?
2.Culori preferate
3.Faci AMV?
4.Cum ai vrea sa mori?
5.Cum iti seleectezi prieteni? Embarassed
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Misa Amane
New mew mew
New mew mew
Misa Amane


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 27
Warn :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/01/2009

Heya!Nimeni la orizont :X Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Nimeni la orizont :X   Heya!Nimeni la orizont :X EmptySam Ian 10, 2009 10:11 pm

Well arigato Berry and Nyu ^_^
Acuma s araspund la intrebari...
1.Pai..nu doar J-rock...mai ascult shi altceva cum ar fi Avril Lavigne,Katty Perry,The veronicas etc.Pai din trupele preferate face parte An cafe ^_^ daca vorbim de J-Rock
2.Negru,rosu,alb,albastru,roz ^_^
3.Nu TT^TT da o sa ma apuc..candva ^_^
4.Hmm..asta e o intrebare buna..poate..inecata sau cu venele taiate ^_^
5.Pai..in principiu sa fie prietenosi.Adorabili ^_^...ceva de genul...sa ma inteleg bine cu ei ^_^
Sus In jos
Serena C.C.
Mew mew fan
Mew mew fan
Serena C.C.


Numarul mesajelor : 136
Varsta : 31
Localizare : Anime City
Warn :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Mustrare :
Heya!Nimeni la orizont :X Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Heya!Nimeni la orizont :X Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/11/2008

Heya!Nimeni la orizont :X Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Nimeni la orizont :X   Heya!Nimeni la orizont :X EmptyDum Ian 11, 2009 5:55 pm

Sorry pentru intaziere Sad
Welcome here!Have fun!
Postari placute & respect the rules!
Sus In jos
http://fantasy-anime.forumer.ro
Continut sponsorizat





Heya!Nimeni la orizont :X Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Nimeni la orizont :X   Heya!Nimeni la orizont :X Empty

Sus In jos
 
Heya!Nimeni la orizont :X
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Heya...am venit si yo...
» Heya!Eu sunt Ioana!
» Heya,eu sunt Adriana

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mew Mew Power :: Administrare :: Welcome!-
Mergi direct la: